Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Espressor automat Philips LatteGo Seria 5400 EP5447/90, 1.8l, 1500W, 15 bar, negru-argintiu
- Număr anunț
- DA41024774
- Autoritate contractantă
- Comuna Carligele (consiliul local) judetul Vrancea (CUI 4298067)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.652,81 RON
- Valoare atribuită
- 1.652,81 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 11:54
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.652,81 RON
din 1.652,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro