Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Realizarea studii - Analiza de imunizare la schimbari climatice si Analiza DNSH
- Număr anunț
- DA41021878
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI BARBATESTI (CUI 4898789)
- Furnizor / câștigător
- ARCHIDEX STUDIO S.R.L. (CUI RO38956841)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120.000 RON
- Valoare atribuită
- 120.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 09:09
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
120.000 RON
din 120.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro