Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese și consumabile auto

Număr anunț
DA41002121
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
AUTOKLASS CENTER SRL (CUI RO15134434)
Cod CPV
34312700-4 · Curele de transmisie din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.743,51 RON
Valoare atribuită
2.743,51 RON
Data publicării
17.08.2026 12:29
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.743,51 RON

din 2.743,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.