Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare si montaj echipamente supraveghere video, inclusiv proiectare , respectiv extindere sist
- Număr anunț
- DA41025377
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOLINTIN DEAL (CUI 5843129)
- Furnizor / câștigător
- ADVANCE NET SYSTEM COMUNICATII SRL (CUI 25535638)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139.566 RON
- Valoare atribuită
- 139.566 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 12:30
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
139.566 RON
din 139.566 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro