Ofertă acceptată Cumpărare directă

Caseta audio

Număr anunț
DA41025366
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
MILITARY SURPLUS S.R.L. (CUI RO34603910)
Cod CPV
32552000-7 · Aparate electrice de telefonie sau de telegrafie prin fir (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
917,30 RON
Valoare atribuită
917,30 RON
Data publicării
20.08.2026 12:30
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

917,30 RON

din 917,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.