Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de conectare la fibra optica a cladirilor din Campusul II Moara-SAP I

Număr anunț
DA41026711
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
45232332-8 · Lucrari auxiliare de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85.000 RON
Valoare atribuită
85.000 RON
Data publicării
20.08.2026 13:59
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85.000 RON

din 85.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.