Ofertă acceptată Cumpărare directă

Discuri de antibiograma

Număr anunț
DA41025840
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI SIBIU (CUI 11278445)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI RO15995515)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,50 RON
Valoare atribuită
143,50 RON
Data publicării
20.08.2026 13:03
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,50 RON

din 143,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.