Ofertă acceptată Cumpărare directă

PB-MAX Karyotyping Medium

Număr anunț
DA41025597
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU BOVINE BALOTESTI (CUI 24413187)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.460 RON
Valoare atribuită
2.460 RON
Data publicării
20.08.2026 12:46
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.460 RON

din 2.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.