Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set chirurgical operatii cezariana cu punga colectoare, cu burete Calitate Superioara Certificata
- Număr anunț
- DA41025189
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- BIOLIFE GRUP SRL (CUI RO15487975)
- Cod CPV
- 39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.730 RON
- Valoare atribuită
- 2.730 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 12:20
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.730 RON
din 2.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro