Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT APARAT AER CONDITIONAT

Număr anunț
DA41025034
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC " REGELE MIHAI I (CUI 5172589)
Furnizor / câștigător
DALIRO SRL (CUI RO4464283)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
619,86 RON
Valoare atribuită
619,86 RON
Data publicării
20.08.2026 12:09
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

619,86 RON

din 619,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.