Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare scaun de birou pentru OMD

Număr anunț
DA41021304
Autoritate contractantă
Organizația de Management al Destinației Bucovina (CUI 48402185)
Furnizor / câștigător
GLOBAL DESIGN SRL (CUI RO14374722)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.640,96 RON
Valoare atribuită
2.640,96 RON
Data publicării
20.08.2026 08:20
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.640,96 RON

din 2.640,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.