Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toaletare si elagaj arbori si arboret

Număr anunț
DA41026440
Autoritate contractantă
COMUNA SURA MICA (CUI 4241109)
Furnizor / câștigător
TAJMASERV GRUP S.R.L. (CUI 55419155)
Cod CPV
77341000-2 · Elagaj de arbori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
182.699 RON
Valoare atribuită
182.699 RON
Data publicării
20.08.2026 13:42
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

182.699 RON

din 182.699 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.