Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii educationale-Scoala de vara,,PRIM AJUTOR PENTRU VIATA,,

Număr anunț
DA41025501
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN MOTAS VASLUI (CUI 19193069)
Furnizor / câștigător
PREVAST INFO SRL (CUI 32706846)
Cod CPV
80410000-1 · Servicii scolare diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
20.08.2026 12:40
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.