Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitii directe - AFIR/PNRR/AFM/Buget local
- Număr anunț
- DA41025083
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUPLAC (PRIMARIA COMUNEI SUPLAC) (CUI 4375844)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI RO13261261)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.500 RON
- Valoare atribuită
- 12.500 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 12:13
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.500 RON
din 12.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro