Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet materiale

Număr anunț
DA41012552
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44112000-8 · Diverse structuri de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.013,36 RON
Valoare finală
7.013,36 RON
Data publicării
18.08.2026 15:30
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.