Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Amenajare parc de joaca ANL Cetatea Fetei comuna Floresti , jud. Cluj
- Număr anunț
- DA41023411
- Autoritate contractantă
- COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
- Furnizor / câștigător
- LUKACOM INVEST SRL (CUI RO30477800)
- Cod CPV
- 45212120-3 · Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 848.585 RON
- Valoare atribuită
- 848.585 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 10:40
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
848.585 RON
din 848.585 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro