Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare Nisip 0-4
- Număr anunț
- DA41026514
- Autoritate contractantă
- COMUNA DERNA (CUI 5316498)
- Furnizor / câștigător
- GAMESTERA CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO38927269)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.860 RON
- Valoare atribuită
- 4.860 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:47
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.860 RON
din 4.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro