Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ITP
- Număr anunț
- DA41026476
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL VALCEA (CUI 2540767)
- Furnizor / câștigător
- FLAMICOM IMPEX SRL (CUI RO3547836)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,02 RON
- Valoare atribuită
- 247,02 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:45
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
247,02 RON
din 247,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro