Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de intretinere si reparare a buldoexcavatorului JCB pentru Primaria Comunei Reci

Număr anunț
DA41025522
Autoritate contractantă
Comuna Reci (CUI 4404311)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.079,62 RON
Valoare atribuită
12.079,62 RON
Data publicării
20.08.2026 12:41
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.079,62 RON

din 12.079,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.