Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOTOSENZOR 10A COMTEC IP44

Număr anunț
DA41025868
Autoritate contractantă
Comuna Carligele (consiliul local) judetul Vrancea (CUI 4298067)
Furnizor / câștigător
SARMIS COMEX S.R.L. (CUI RO6359764)
Cod CPV
35125100-7 · Senzori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,53 RON
Valoare atribuită
16,53 RON
Data publicării
20.08.2026 13:05
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,53 RON

din 16,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.