Ofertă acceptată
Cumpărare directă
WARR500Y2 -Garantie extinsa - 2 ani EXSEP544790
- Număr anunț
- DA41024788
- Autoritate contractantă
- Comuna Carligele (consiliul local) judetul Vrancea (CUI 4298067)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 66517200-9 · Servicii de asigurare de garantie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,19 RON
- Valoare atribuită
- 218,19 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 11:55
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
218,19 RON
din 218,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro