Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADV1538654

Număr anunț
DA41000975
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
EVENTIA EXPERIENCE S.R.L. (CUI 48471738)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.600 RON
Valoare atribuită
37.600 RON
Data publicării
17.08.2026 11:15
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.600 RON

din 37.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.