Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,7% sub estimat
Achizitie Utilaj multifunctional pentru UAT - Orasul Comarnic
- Număr anunț
- SCN1015486
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 372.563,53 RON
- Valoare atribuită
- 358.820 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 10.09.2018 13:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1006372
- Termen limită
- 26.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021842
Documente
Documentația de atribuire
- 6_Modelul de contract.pdf.p7s
- 8_Formulare.pdf.p7s
- 9_Caietul de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021842.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
358.820 RON
din 372.563,53 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 13.743,53 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.