Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

CONTRACT DE ACHIZITIE TURN CHIRURGIE LAPAROSCOPICA

Număr anunț
SCN1015483
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
Cod CPV
33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268.907,56 RON
Valoare atribuită
268.000 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
10.09.2018 13:24
Anunț de atribuire
SCNA1007106
Termen limită
01.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1022759

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

268.000 RON

din 268.907,56 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 907,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.