Ofertă refuzată Cumpărare directă

LEMN DE FOC

Număr anunț
DA41015603
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MAGURA (CUI 18999732)
Furnizor / câștigător
ALBERT ORIENT S.R.L. (CUI RO39078102)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.540 RON
Valoare finală
1.540 RON
Data publicării
19.08.2026 10:53
Data finalizării
20.08.2026 17:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.