Ofertă acceptată Cumpărare directă

Firma tip caseta luminoasa

Număr anunț
DA41021408
Autoritate contractantă
Orasul Stefanesti (CUI 3373403)
Furnizor / câștigător
EPSILON-OMICRON-PULSAR GRUP SRL (CUI RO6798093)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
20.08.2026 08:32
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 17:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.