Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE PACHET PRODUSE DE CURATENIE
- Număr anunț
- DA41027648
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.33TIMISOARA (CUI 29146056)
- Furnizor / câștigător
- SMART DISTRIBUTION SRL (CUI RO22833192)
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.322,89 RON
- Valoare atribuită
- 2.322,89 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 15:05
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.322,89 RON
din 2.322,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro