Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cos de gunoi, din plastic, cu pedala, AQAS (Capacitate: 60 litri)
- Număr anunț
- DA41026478
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01802 Moara Vlasiei (CUI 36082729)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
- Cod CPV
- 39224340-3 · Pubele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212 RON
- Valoare atribuită
- 212 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:45
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
212 RON
din 212 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro