Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Servicii de pirotehnie - Festivalul Produselor Locale
- Număr anunț
- DA41026438
- Autoritate contractantă
- COMUNA TEISANI (CUI 2845532)
- Furnizor / câștigător
- BUSINESS PYRO S.R.L. (CUI 48469614)
- Cod CPV
- 92360000-2 · Servicii de pirotehnie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:42
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.000 RON
din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro