Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZINSECTIE-DEZINFECTIE

Număr anunț
DA41026423
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NEGOITA DANAILA BUCESTI (CUI RO29078016)
Furnizor / câștigător
DEZIDER DZF SRL (CUI 35557307)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.698 RON
Valoare atribuită
4.698 RON
Data publicării
20.08.2026 13:41
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.698 RON

din 4.698 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.