În desfășurare
Anunț de participare
„CONSTRUIRE GRADINITA P+1, SAT PLOPI, COMUNA TAMNA, JUDETUL MEHEDINTI”cod SMIS 342694
- Număr anunț
- SCN1178963
- Autoritate contractantă
- COMUNA TAMNA (PRIMARIA TAMNA) (CUI 7643526)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.698.304 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 22:04
- Termen limită
- 10.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278596
Documente
Documentația de atribuire
- Autorizatie de construire_signed.pdf
- Caiet de sarcini Tamna.pdf
- Devize semnate_signed.pdf
- Documentatie de atribuire_signed.pdf
- Formulare si modele de formulare_signed.pdf
- FORMULAR F5_signed.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278596.pdf
- MEMORIU AMENAJARE TEREN_signed.pdf
- MEMORIU REZISTENTA_signed.pdf
- PARTE DESENATA ARHITECTURA_signed.pdf
- PARTE DESENATA INSTALATII ELECTRICE P.T._signed.pdf
- PARTE DESENATA REZISTENTA-11_signed.pdf
- PARTE DESENATA REZISTENTA-12-14_signed.pdf
- PARTE DESENATA REZISTENTA-1-5_signed.pdf
- PARTE DESENATA REZISTENTA-6_signed.pdf
- PARTE DESENATA REZISTENTA-7_signed.pdf
- PARTE DESENATA REZISTENTA-8_signed.pdf
- PARTE DESENATA REZISTENTA-9-10_signed.pdf
- PARTE DESENATA SANITARE P.T-10_signed.pdf
- PARTE DESENATA SANITARE P.T-1_signed.pdf
- PARTE DESENATA SANITARE P.T-2_signed.pdf
- PARTE DESENATA SANITARE P.T-3_signed.pdf
- PARTE DESENATA SANITARE P.T-4_signed.pdf
- PARTE DESENATA SANITARE P.T-5_signed.pdf
- PARTE DESENATA SANITARE P.T-6_signed.pdf
- PARTE DESENATA SANITARE P.T-7_signed.pdf
- PARTE DESENATA SANITARE P.T-8_signed.pdf
- PARTE DESENATA SANITARE P.T-9_signed.pdf
- PARTE SCRISA ARHITECTURA P.T._signed_compressed.pdf
- PARTE SCRISA INSTALATII ELECTRICE P.T_signed.pdf
- PARTE SCRISA SANITARE P.T_signed.pdf
- PROGRAM DE CONTROL REZISTENTA_signed.pdf
- Proiect de contract_signed.pdf
- REFERATE VERIFICATORI_signed.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (10.09.2026 15:00).
Valoare estimată
3.698.304 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.