Anulată Anunț de participare

Furnizare, instalare, punere in functiune, instruire personal si service in perioada de garantie – LICITATIA 6 – TEHNICA DE CALCUL in cadrul Proiectului - “Investiții in infrastructura Spitalului Clinic Judetean de Urgenta Bihor pentru furnizarea serviciilor de paliatie”

Număr anunț
CN1093043
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.453,43 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
28.05.2026 18:38
Anunț de atribuire
CAN1169000
Termen limită
06.07.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1272163

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 98.453,43 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 IMPRIMANTA 8.279,94 RON Anulat
2 SISTEM PC 90.173,49 RON Anulat

Participanți

Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.