Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 60,2% sub estimat
Servicii de proiectare,verificare proiect si asistenta tehnica aferente proiectului "Modernizare drumuri in comuna Bestepe , judetul Tulcea "
- Număr anunț
- SCN1015449
- Autoritate contractantă
- COMUNA BESTEPE (PRIMARIA COMUNEI BESTEPE) (CUI 16363398)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 88.000 RON
- Valoare atribuită
- 34.999,99 RON 60,2% sub estimat
- Data publicării
- 10.09.2018 11:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1008643
- Termen limită
- 25.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022864
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Formulare PT Bestepe.doc.p7s
- 6.Model contract PT strazi Bestepe.doc.p7s
- AVIZE.rar.p7s
- caiet sarcini- modernizare drumuri.pdf.p7s
- DALI.zip.p7s
- FisaDate_DF1022864.pdf
- RIDICARI TOPO (5).zip.p7s
- studiu geotehnic modernizare drumuri.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PROCIVIL SRL CUI RO 8965473
Oferta 3
Individuala
Ofertant
DRUM POD INVEST SRL CUI 16548086
Subcontractanți 1
ECO-GEO PREST SRL CUI RO 6492271
Valoare atribuită
34.999,99 RON
din 88.000 RON estimat
60,2%
Adjudecat la 39,8% din estimat · economie 53.000,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.