Atribuită
Anunț de participare
Achizitionarea de piese de schimb pentru Computer Tomograf
- Număr anunț
- SCN1015434
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332.704 RON
- Valoare atribuită
- 332.704 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 10:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1005650
- Termen limită
- 20.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022779
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1022779.pdf
- Model contract de furnizare piesa schimb CT-semnat.doc.p7m
- Model formulare piesa schimb CT-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Valoare atribuită
332.704 RON
din 332.704 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro