Ofertă refuzată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARARE SI RECONFIGURARE A CABLARII STRUCTURATE DE DATE

Număr anunț
DA40972013
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
DELTA SIS S.R.L. (CUI 49992122)
Cod CPV
45314320-0 · Instalare de cabluri de retele informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108.831,86 RON
Valoare finală
108.831,86 RON
Data publicării
11.08.2026 11:24
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
16.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.