Ofertă refuzată Cumpărare directă

Rovinieta Categoria A - Autoturisme - 12 luni

Număr anunț
DA40971728
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PITESTI - CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 4317967)
Furnizor / câștigător
UNIUNEA NATIONALA A TRANSPORTATORILOR RUTIERI DIN ROMANIA (CUI RO2836143)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,69 RON
Valoare finală
216,69 RON
Data publicării
11.08.2026 11:09
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
16.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.