Ofertă refuzată Cumpărare directă

Televizor 100 cm 40" Full HD Philips Smart 40PFS6050 HDR10

Număr anunț
DA40998554
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
BRAND DESIGN TEAM SRL (CUI 38170983)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.856,20 RON
Valoare finală
1.856,20 RON
Data publicării
16.08.2026 12:00
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.