Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ACUMULATOR + BOOSTER
- Număr anunț
- DA40968488
- Autoritate contractantă
- COMUNA FRECATEI (CUI 4508657)
- Furnizor / câștigător
- CORMAR SRL (CUI RO12565521)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.081,33 RON
- Valoare finală
- 34.081,33 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 16:16
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.