Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mica publicitate in cotidian national Romania Libera
- Număr anunț
- DA41003678
- Autoritate contractantă
- R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad" (CUI RO11961641)
- Furnizor / câștigător
- ROMANIA LIBERA MEDIA GROUP S.R.L. (CUI 24140370)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160,66 RON
- Valoare atribuită
- 160,66 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 14:15
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
160,66 RON
din 160,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro