Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIRECTA

Număr anunț
DA41001944
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "SAMUIL ISOPESCU (CUI 4243932)
Furnizor / câștigător
PFA PETRAREANU IONELA RUXANDRA (CUI 27913098)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
17.08.2026 12:16
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 21:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.