Ofertă refuzată
Cumpărare directă
LUCRARI DE AMENAJARE SPAȚIU PENTRU CAZAN DE ÎNCĂLZIRE
- Număr anunț
- DA40971216
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRINCOVENESTI (CUI 4591465)
- Furnizor / câștigător
- ZSIGA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 17767718)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.742,23 RON
- Valoare finală
- 64.742,23 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 10:45
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.