Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Microscop Dino-Lite AM4915MZT 1.3MP, 20-220x, 8 LED 30 fps, USB 2.0
- Număr anunț
- DA40992895
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- ASTROMAGAZIN SRL (CUI RO26844542)
- Cod CPV
- 38510000-3 · Microscoape (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.867,76 RON
- Valoare atribuită
- 5.867,76 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 22:37
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.08.2026 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.867,76 RON
din 5.867,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro