Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinsectie, Dezinfectie si Deratizare - 1360 mp

Număr anunț
DA41005192
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Calugareni (CUI 29153860)
Furnizor / câștigător
EXITIUM S.R.L. (CUI 34423498)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.768 RON
Valoare atribuită
1.768 RON
Data publicării
17.08.2026 18:27
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 18:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.768 RON

din 1.768 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.