Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinsectie si deratizare

Număr anunț
DA41004515
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 " BORDEASCA VECHE (CUI 18987509)
Furnizor / câștigător
DERATI SERV SRL (CUI RO17889553)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49,50 RON
Valoare atribuită
49,50 RON
Data publicării
17.08.2026 15:13
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49,50 RON

din 49,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.