Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii elaborare audit energetic “Reabilitare clădire existentă în creșă, comuna Gugești”

Număr anunț
DA41004774
Autoritate contractantă
COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
Furnizor / câștigător
EVO PROJECT DESIGN SRL (CUI 34607474)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.305,78 RON
Valoare finală
6.000 RON
Data publicării
17.08.2026 15:38
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.