Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet baterii 180AH

Număr anunț
DA41004561
Autoritate contractantă
Serviciul Public Gosloc Făcăeni (CUI 48966699)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
Cod CPV
31421000-3 · Baterii cu plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.466,74 RON
Valoare atribuită
2.466,74 RON
Data publicării
17.08.2026 15:17
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.466,74 RON

din 2.466,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.