Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola Pentru Aparat Automat Acoperit Pantofi Dr.Mayer

Număr anunț
DA41004415
Autoritate contractantă
Palatele Brancovenesti de la Portile Bucurestiului (CUI 4283520)
Furnizor / câștigător
INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.355,81 RON
Valoare atribuită
2.355,81 RON
Data publicării
17.08.2026 15:03
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.355,81 RON

din 2.355,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.