Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BR-Cazan centrala O.S.Braila
- Număr anunț
- DA41005081
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.958,65 RON
- Valoare atribuită
- 4.958,65 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 16:29
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 16:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.958,65 RON
din 4.958,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro