Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigentie de santier-Instalatii electrice-Iluminat public

Număr anunț
DA41004792
Autoritate contractantă
COMUNA CIUPERCENI (CUI 4568560)
Furnizor / câștigător
CIMVAL COMSERVICE SRL (CUI 6488947)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.860 RON
Valoare atribuită
7.860 RON
Data publicării
17.08.2026 15:40
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.860 RON

din 7.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.