Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare mobilier interior și dotări muzeale - invitatie de participare 6988/11.08.2026

Număr anunț
DA41003783
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Furnizor / câștigător
ATUU PR&MANAGEMENT S.R.L. (CUI 46590090)
Cod CPV
39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269.045,45 RON
Valoare atribuită
269.045,45 RON
Data publicării
17.08.2026 14:21
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269.045,45 RON

din 269.045,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.